KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10548524
nr 1054 8524
1700-tal, kopia efter Parmigianino 'Madonna With Child, St. Zachary, Mary Magdalene And St. John The Baptist', 77x60 cm
Kondition: uppfodrad, renoverad, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 5 september 2016
kl 19:43:23
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr